Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Poděbradská 61/261
Praha 9, 198 00
tel: +420 272 700 907
fax: +420 272 700 908
office@officeline.cz

Vizualizační a prezentační kapsy, stojany a displeje tarifold

Francouzská firma tarifold je světovou jedničkou ve výrobě displejů a kapes pro vizualizaci a prezentaci písemných dokumentů, letáků, prospektů a informací v tištěné podobě, ve všech standardních formátech - A5, A4 a A3. Sortiment tarifold lze rozdělit do několika kategorií, na výrobky určené pro průmysl a výrobu, zdravotnictví, potravinářství a na výrobky pro kancelář, obchod a služby. 

Nové magneto - inovace designu a širší sortiment

Praktické rámečky pro zvýraznění důležitých informací pomocí barev, snadné umístění na různé typy podkladů. Rychlá a spolehlivá fixace. Nově samolepicí rámečky oboustranně viditelné, odolné PVC, zúžené hrany pro maximální viditelnost plochy dokumentu, oboustranná viditelnost barevného rámečku, bezpečná fixace dokumentu a menší rádius rohů.

Tarifold pro strojírenství, průmysl

Prostředky pro vizualizaci ve výrobním prostředí jsou zejména využívány při plnění norem kvality ISO, VDA, QSW a TQM. Portfolio výrobků pro průmyslovou sféru zahrnuje široký sortiment výrobků pro vizualizaci nejrůznějších dokumentů ve výrobě, jako jsou např. návody, směrnice, normy, záznamy o údržbě, technologické postupy a schémata, plány atd. Výrobky tarifold pro oblast výroby jsou konstruovány tak, aby obstály při každodenním používání i v náročných provozních podmínkách. Nejčastěji používanými výrobky jsou samolepicí kapsy, kovový nástěnný držák se závěsnými kapsami, kovový pultový stojan, kapsy s očkem, kapsy s hákem, magnetické kapsy a mnoho dalších. Kapsy jsou vždy vyztuženy kovovým rámečkem.

Tradice a záruka kvality 

Dlouhodobé zkušenosti z praxe prokazují, že výrobky tarifold jsou preferovanými vizualizačními nástroji ve výrobě u mnoha významných průmyslových a výrobních podniků např. Škoda auto, Hyundai, Karosa, Akuma a mnoho dalších. Tyto výrobky jsou podporovány i řadou auditorských firem. Na vybrané produktové řady je poskytována prodloužená záruka až 10 let.

Tarifold pro zdravotnictví

Vedle standardních výrobků, které je možné využívat i ve zdravotnictví, jako např. kapsy s možností vpisování do uloženého dokumentu bez nutnosti jeho vyjmutí (záznamy teploty, podaných léků, záznamy o sterilizaci) jsou v nabídce firmy tarifold výrobky vyvinuté speciálně pro zdravotnictví. Tyto výrobky, např. nástěnné a pultové stojany, jsou vybaveny kapsami vyrobenými z antibakteriální folie Sterifold, která obsahuje ionty stříbra zamezující množení choroboplodných zárodků. Dalším speciálním výrobkem pro zdravotnictví je i samolepicí nepermanentní folie Sterifold, která se jednoduše nalepí na jakýkoliv hladký povrch (vypínače, kliky, madla, pulty apod.) a je dalším aktivním prvkem chránícím před přenosem bakterií dotykem.

Tarifold pro potravinářství

Produkty speciálně uzpůsobené provozům v potravinářství, kde je kladen důraz na hygienu např. držáky na kapsy v nerezovém provedení s vodotěsnými kapsami. Časté využívané velkými výrobními podniky při plnění podmínek norem kvality ISO a při plnění normy HaCCP. Výrobky tarifold používají v oboru potravinářství např.: Dr. Oetker, Bohemia Sekt, Coca-Cola, Olma, Danone, Kostelecké uzeniny, Boneco a další.

Tarifold obchod a služby, kanceláře, restaurace ...

V nabídce firmy tarifold naleznete též řadu výrobků pro optimální interní i veřejnou komunikaci a prezentaci do kanceláří, callcenter, veřejných prostor, obchodů, obchodních řetězců, restaurací apod. – pultové stojany s kapsami, závěsné držáky, informační stojany, stojany ke kapsám, prospektové stojany, závěsné desky, samolepicí kapsy.