Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Základní sortiment školních a kancelářských potřeb

Pod označením Spoko jsme uvedli na trh kvalitní školní a kancelářské potřeby za výhodné ceny už v roce 2001. Hlavním důvodem vzniku vlastní řady výrobků byla poptávka zákazníků po jasně identifikovatelném zboží s garancí dobré úrovně kvality a současně v nižší cenové kategorii. Od samého počátku jsme se soustředili na psací potřeby, v průběhu let jsme pak rozšířili nabídku o další kancelářské a školní potřeby.

Akutálně pod značkou Spoko najdete oblíbený výběr kancelářského zboží. Značka Spoko prezentuje velmi dobrý podíl na tuzemském trhu a zároveň ji úspěšně exportujeme do několika evropských zemí – Polska, Maďarska, Německa, Rumunska, Španělska a na Slovensko. V Německu spolupracujeme také jako dodavatel privat label pro významné značky.

Novinky 2018

V oblasti kancelářských potřeb této značky bude v letošním roce nově uveden na trh jednorázový korekční strojek s pohodlným odvinem pásky.

Další novinkou bude lepicí strojek se speciální lepicí páskou japonské technologie jejíž výhodou je rychlé schnutí.


Novinky v psacích a školních potřebách

Kuličková pera Aqua a Flora s modrou náplní a ve 4 neonových barvách.

Gelové pero Trigon v trojhranném profilu s gumovým gripem a modrou náplní.

Novým školním pomocníkem je sada 12 vodových barev se štetcem.

Psací potřeby

Široký sortiment psacích potřeb, ve kterém nabízíme nejpoužívanější kuličková pera, rollery, gelová pera, mikrotužky, popisovače a zvýrazňovače. Psací potřeby vždy nabízíme v několika barevných variantách a v nabídce jsou i náhradní náplně. Velmi oblíbená jsou pera s inkoustem Easy Ink – inkoust s nízkou viskozitou, který psaní usnadňuje, snadno píše a nenamáhá ruku.

Potřeby pro kancelář

V nabídce pro kancelář najdete korekční prostředky, lepidla, nůžky, registry, popisovače a zvýrazňovače a kancelářské samolepicí etikety.

Pro prezentační účely nabízí Spoko řadu flipchartů s různými doplňky. Bloky pro tyto tabule jsou k dispozici čtverečkované a prázdné.

Školní potřeby

V sortimentu školních potřeb najdete lepidla, kružítka, ořezávátka a nůžky. Dále také poznámkové a college bloky kvalitní německé výroby.

Novinky: Vlasové a štětinové štětce pro výtvarníky ve školách a v rámci volnočasových aktivit.