Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Sortiment Sanytol zahrnuje širokou řadu čisticích prostředků pro údržbu domácností a společných prostor se zaměřením na hygienu. Obchodní podpora výrobků i v rámci televizní reklamy.


Sanytol dezinfekce univerzální

Díky svému trojímu účinku dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí 99,9 % mikrobů. Zanechává svěží vůni eukalyptu, který provoní celý byt. Vzhledem k tomu, že neobsahuje chlór, je šetrnější k povrchům ani nezpůsobuje skvrny na textiliích.

Co dezinfikuje? Kuchyně, sedátka WC, sanitární zařízení, sifony, dlaždičky, omyvatelné plochy, matrace, koberce, sedačky, telefony, počítače, dětské hračky, odpadkové koše…Trojí účinek: baktericidní podle normy EN 13697 (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 (15 min), virucidní na virus Herpes simplex a na virus Influeza A podle normy EN 14476 (5 min).

Sanytol antialergenní

Bakterie, plísně a viry jsou mikroskopické organismy na površích. Pokud nejsou zničeny, mohou být příčinou infekčních onemocnění. Domácí alergeny mohou vyvolat respirační nebo kožní alergie zejména u atopiků.

Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul praktický univerzální dezinfekční prostředek, který čistí, dezinfikuje a neutralizuje alergeny z roztočů, koček a pylu s 99% účinností. Eliminuje bakterie, viry a plísně (zdroje alergií) ze všech druhů povrchů. Jeho jedinečné složení nezpůsobuje skvrny a zanechává svěží vůni čistoty.

Sanytol tablety do myčky 4v1

Velká část otrav jídlem pochází z domácí kuchyně. Proto je nezbytná dezinfekce, aby se zabránilo šíření nežádoucích mikroorganismů. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul Sanytol tablety do myčky 4v1, které kombinují zároveň dezinfekci, mytí, sůl a oplach. Jejich jedinečné složení tak zajišťuje optimální čistotu nádobí (bez předoplachu) a vlastní myčky i při krátkých programech a mytí při nízké teplotě. Jednotlivé tablety jsou baleny ve vodě-rozpustném obalu, a tím zabraňují kontaktu rukou s aktivní látkou a zároveň snižují dopad na životní prostředí.

Osobní hygiena

Sortiment Sanytol zahrnuje také řadu tekutých mýdel v praktickém dávkovacím balení objemu 250 ml. Dále nabízí hygienické gely v kapesním balení a také s dávkovačem pro použití v domácnosti i v kancelářském prostředí.

MARCA CZ s. r. o.

Společnost MARCA CZ nabízí širokou řadu speciálních výrobků, které řeší všechny problémy v domácnosti nebo v kanceláři. MARCA CZ s. r. o. je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC MARCA se sídlem v Barceloně. Je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.