Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Kancelářská technika pro každý požadavek

Novus je mezinárodní značkou inovativních kancelářských potřeb pro náročné uživatele a jejich pracovní prostředí. Výrobky značky Novus sledují mezinárodní standardy kvality i ochrany životního prostředí. Dlouholetá tradice této značky zaručuje neustálý vývoj produktů v oblasti sešívaček, děrovaček, řemeslnických sponkovaček a systémů pro úsporu místa. Výrobky značky Novus sledují mezinárodní standardy kvality i ochrany životního prostředí.

Prodloužená záruka až 25 let.

Přehled sortimentu Novus najdete na webové stránce www.novus-office.com/cz

Návod v českém jazyce k balančnímu míči Novus Pila:

RE+NEW potřeby pro kancelář z recyklovaného materiálu

Razantní v kanceláři, šetrné k životnímu prostředí.

Nové ekologicky šetrné kancelářské sešívačky a děrovačky pro každodenní profesionální použití. Celokovový výrobek s lesklým plastovým pláštěm. K výrobě je využit recyklovaný plast. Otočná matrice pro trvalé nebo volné sešití. Kombinace moderního designu s jednoduchostí použití - pro všestranné přesvědčivé výsledky.

Zvolte vybavení do Vaší kanceláře s respektem k trvalé udržitelnosti. 

NOVINKA: Balanční míč nejen do kanceláře

Balanční míč Novus Pila se vyznačuje  elegantním, nadčasovým a minimalistickým designem. Vhodný k jakémukoliv stylu  vybavení kanceláře nebo domácnosti. Sedací míč NOVUS Pila je ideální doplněk interiéru pro správnou ergonomii sedu a vytváří dokonalou rovnováhu pohybu.  Dynamické sezení udržuje tělo neustále v pohybu a umožňuje posílení svalů zad.

Návod v českém jazyce ke stažení: viz výše

Sešívačky

Kvalitní sešívačky moderního designu s praktickými vychytávkami - otočná matrice pro trvalé nebo volné sešití, Flat Clinch ploché sešívání (úspora až 30 % místa v pořadačích). Anti-blokovací systém (ABS) pro pohodlné a bezproblémové ovládání, celokovové tělo, ergonomický tvar, protiskluzová základna a dvojí vedení sponek (=přesnost).

Sešívačky pro práci bez námahy

Silné, spolehlivé a komfortní.

Řada sešívaček moderního designu vyznačující se úsporou síly díky výklopné páce, která vám umožní sešít více listů papíru s menší námahou, a to až o 70 % menší silou. Flat Clinch ploché sešívání.

Děrovačky

Značka Novus nabízí pro každý požadavek vhodnou děrovačku. V malé a domácí kanceláři se osvědčily praktické kancelářské děrovačky, kdežto při profesionální kancelářské práci jsou, díky svým technickým přednostem, vhodnější blokové a speciální děrovačky.

Pro barevnou změnu kanceláře hledejte v sortimentu řadu COLOR-ID, která zahrnuje děrovačky, sešívačky, řezačky a nůžky ve škále 5 moderních barev.

Velkokapacitní sešívačky a děrovačky

Blokové sešívačky a děrovačky vám usnadní zpracování velkých stohů papíru a nabízí Vám vhodné řešení pro maximální nároky s pohodlným ovládáním a mimořádnou přesností. Část této řady je vyrobena z Hi-Tec magnézia, což umožňuje výrobu ergonomických a lehkých děrovaček s perfektním přenosem síly pro snadné děrování až 70 listů.