Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Poděbradská 61/261
Praha 9, 198 00
tel: +420 272 700 907
fax: +420 272 700 908
office@officeline.cz

Kancelářská technika pro každý požadavek

Novus je mezinárodní značkou inovativních kancelářských potřeb pro náročné uživatele a jejich pracovní prostředí. Dlouholetá tradice této značky zaručuje neustálý vývoj produktů v oblasti sešívaček, děrovaček, řemeslnických sponkovaček a systémů pro úsporu místa. Certifikace DIN EN ISO 9001 a DIN EN 14001 potvrzují, že výrobky značky Novus sledují mezinárodní standardy kvality i ochrany životního prostředí.

ECO

Nové sešívačky z řady eco jsou trvale udržitelné a zpracovávaný plast je biologicky odbouratelný. Při jejich výrobě dochází díky použitému ekologickému materiálu ke snížení emisí CO2.Power on Demand

Sešívačky Novus se vyznačují vysokou kvalitou materiálu a zpracování. Design je moderní a provedení kvalitní, proto značka Novus poskytuje na část sortimentu 25letou záruku. Pomocí výklopné páčky sešívaček z řady Power on Demand sešijete více listů papíru s menší námahou, a to až o 70 % menší silou.

Elektrické sešívačky

Do sortimentu značky Novus patří i profesionální elektrická sešívačka pro maximální nároky během všedního dne v kanceláři, která je vybavená antiblokovacím systémem, zajišťujícím komfortní a bezporuchové sešívání.

Děrovačky

Značka Novus nabízí pro každý požadavek vhodnou děrovačku. V malé a domácí kanceláři se osvědčily praktické kancelářské děrovačky, kdežto při profesionální kancelářské práci jsou, díky svým technickým přednostem, vhodnější blokové a speciální děrovačky.

Heavy Duty Novus

Blokové děrovačky z řady Heavy Duty Novus Vám usnadní zpracování velkých stohů papíru a nabízí Vám vhodné řešení pro maximální nároky s pohodlným ovládáním a mimořádnou přesností. Část této řady je vyrobena z Hi-Tec magnézia, což umožňuje výrobu ergonomických a lehkých děrovaček s perfektním přenosem síly pro snadné děrování až 70 listů.