Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Poděbradská 61/261
Praha 9, 198 00
tel: +420 272 700 907
fax: +420 272 700 908
office@officeline.cz

VÍTEJTE DO PESTROBAREVNÉHO SVĚTA SEŠÍVAČEK A DĚROVAČEK

Společnost Kangaro Group, založena r. 1958 v Indii, se stala významným výrobcem a vývozcem specializovaným na širokou škálu kovových kancelářských potřeb - sešívaček, děrovaček a dalších. Dnes jej značka KANGARO snadno identifikovatelná celou řadou aktivit. Od počátku se výrobní i operační postupy zaměřily především na spojení kvality výrobků a rychlosti dodávek, a stejně tak na měnící se potřeby trhu a tedy proces inovace. 

Kangaro drží výsadní postavení na trhu především svým objemem vývozu do více než 100 zemí světa. Současně se společnost stala důležitým OEM dodavatelem pro mnoho mezinárodních značek. Rozsahem své výroby si Kangaro uvědomuje svoji odpovědnost k životnímu prostředí. Snahou je zajistit neustálý proces inovací výroby od úspor energií až po aktivní využití obnovitelných zdrojů.

DVOUBAREVNÝ DESIGN, KTERÝ SE V KANCELÁŘI NEZTRATÍ

Spolehliví pomocníci v moderním a výrazném barevném provedení. Celokovové tělo s doplňky z odolného ABS plastu. Různé typy šití, děrování s pevným příložníkem. Praktické řešení vysypání konfet.

K těmto produktům neoddělitelně patří také kvalitní drátky - extra ostré pro jednoduché použití bez námahy.

FUNKCE, KTERÉ USNADNÍ PRÁCI

Výrobky Kangaro jsou technicky výborně vybavené. Každý si může vybrat dle preference:

Flat Clinch - ploché sešívání dokumentů pro úsporu místa při archivaci

Less Effort - snížení fyzické námahy při sešití vyššího počtu listů

Bezpečné odstranění spon pomocí integrovaného rozešívače s pojistkou

BAREVNÉ A MODERNÍ

Atraktivní design podtržený kvalitním materiálem a zpracováním. Osvěžte interiér kanceláře a domova barevnými a elegantními funkčními doplňky - sešívačky a děrovačky, které nezklamou.

Ideální pro běžnou kancelář s kapacitou od 10 do 40 listů.

Hledejte v sortimentu pod označením AION a NOWA.

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ - VELKOKAPACITNÍ POMOCNÍCI

Potřebujete výrazně vyšší kapacitu a snadnou manipulaci? Vybírejte z řad s označením HDP. Vysoce výkonné a technicky dobře řešené děrovačky a sešívačky jsou vhodné do tiskáren, knihoven, kopírovacích center apod.

K těmto zařízením dodáváme speciální drátky a náhradní díly.

SPOLEHLIVÁ KVALITA DLE OVĚŘENÝCH NOREM

Na vybrané výrobky Kangaro poskytujeme záruku až 5 let.

Produkce tohoto sortimentu je zajištěna certifikovanými provozy, které podléhají standardům norem ISO. Výraznou výhodou je výroba in-house, a to včetně vývoje. Výrobce disponuje vyspělým technickým zázemím a kvalifikovanými pracovníky. Současně jsou zpracovávány materiály vysoce odolné a kvalitativně odpovídajícím vysokým nárokům (př. NASA, letecký a automobilový průmysl).