Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Poděbradská 61/261
Praha 9, 198 00
tel: +420 272 700 907
fax: +420 272 700 908
office@officeline.cz

Inspirace pro děti i kancelář

Sortiment německého výrobce Global Notes odpovídá nejvyšším požadavkům na kvalitu. Použitá lepidla na bázi vody, bez rozpouštědel, jsou ideální pro výtvarné práce dětí. Vyzkoušejte omalovánky se samolepicí zadní stranou pro snadnou fixaci na podložku vč. stěny. Inspirujte se řadou inovativních pomůcek do kanceláře, vzdělávacích a školních zařízení.

Samolepicí omalovánky

Dětské omalovánky tištěné na papíru se samolepicí zadní stranou. Snadno nalepíte - snadno odlepíte. Bez zanechání zbytků lepidla na podložce. Přemístění je možné vícekrát. TIP: Vykreslete obrázek a následně vystřihněte. Originální dekoraci nalepte na vybraný hladký povrch (skříň, zásuvka, dveře,..). Lepidlo na vodní bázi. Vyrobeno v Německu. K dispozici také jako role bílého papíru.

Lepicí poznámky s motivem mandaly

Perfektní alternativa k běžným žlutým samolepicím poznámkám. Populární žluté poznámkové bločky jsou nyní k dispozici s předtištěným motivem „Mandala“. Buďte kreativní a začněte vybarvovat - například během telefonního hovoru, pro lepší soustředění, pro rozlišení poznámek nebo jen tak. Vybarvením motivu získá poznámka individuální a osobní dotek. Rozměr: 125 x 75 mm.

Extra velké lepicí poznámky

Giga lepicí poznámky - téměř nekonečná škála použití těchto velkých samolepicích ploch. Tyto lepicí poznámky jsou ideální pro děti, studenty, učitele a přednášející, řemeslníky a všechny tvůrčí osoby. Velké samolepicí poznámkové bloky v rozměru 30 x 30 cm přitahují pozornost a poskytují dostatek prostoru pro kreslení, návrhy, prezentace, workshopy, brainstorming nebo jen extra dlouhé a důležité zprávy. Samolepicí zadní plochy listu jsou nepermanentní, a snadno přemístitelné bez zanechání stop lepidla. Lepidlo na vodní bázi. Blok: 30x30 cm. Vyrobeno v DE.

Maskovací papír - lepicí!

Ideální pomocník pro rychlé a čisté hobby práce. Samolepicí a přemístitelné jako lepicí poznámka. Praktické a nepostradatelné pro všechny druhy malířských a tvůrčích činností. Zadní strana papíru je plně pokryta našimi vodou ředitelnými a odstranitelnými lepidly na bázi vody a bez rozpouštědel. Maskovací papír má velmi dobrou přilnavost a drží na mnoha površích. To zabraňuje posunutí papíru. Funguje to jako lepicí poznámka, která je kdykoli nastavitelná. Po použití je odnímatelný bez zanechání zbytků lepidla a je možné jej znovu použít. Existují různé možnosti použití, jako malířské práce, jako základna pro kreativní a řemeslné práce, jako samolepicí obálka papírového stolu apod.