Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Poděbradská 61/261
Praha 9, 198 00
tel: +420 272 700 907
fax: +420 272 700 908
office@officeline.cz

Tradiční značka na českém trhu

Donau je již řadu let tradiční a oblíbenou značkou na českém trhu. Reprezentuje pestrou škálu spolehlivých výrobků pro kancelář, školu i domácí použití. Vlajkovou lodí této značky jsou především pákové pořadače vyhledávané pro svou širokou nabídku materiálů, velikostí a barev. V komplexní nabídce Donau naleznete praktické pomůcky pro organizaci a archivaci dokumentů a kancelářského materiálu. Výběrem: rychlovazače, polypropylenové zakládací složky, kroužkové knihy, podložky s klipem, kapsy s drukem, spisovky, archivační boxy různých objemů, ale také kancelářské vybavení: kancelářské odkladače a stojany na časopisy, kovové příruční pokladny a další. 

   

Značka Donau stále doplňuje a rozšiřuje také papírový sortiment, ve kterém najdete poznámkové bloky a lepicí bločky, rozlišovače apod.

Mnoho položek je vhodných i pro potřeby školáků – lepicí tyčinky, pravítka, pryže, studentské bloky.


Spolehlivá kvalita

Výrobky si dlouhodobě udržují vysokou úroveň kvality a s obměnou designu jsou stále velmi praktické díky použití kvalitních materiálů s dlouhou životností. Na základě těcho kritérií je možné na výběr produktových řad garantovat prodlouženou záruku.

Doporučujeme: Velkoformátové omalovánky

Na jaře 2016 jsme uvedli na trh neobvyklé podlahové omalovánky ve velkoplošném provedení 120x80cm. Výtvarné zpracování je ideální pro děti od 5 let a svým netradičním rozměrem vhodné i pro skupiny dětí. Motivy omalovánek jsou velmi pěkně zpracovány a barevné plochy přizpůsobeny dětské tvorbě. Výhodou je kvalitní, extra pevný, karton, který odolá fixům i vodovým barvám. Skvělá zábava do školky i na koberec obývacího pokoje.