Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Poděbradská 61/261
Praha 9, 198 00
tel: +420 272 700 907
fax: +420 272 700 908
office@officeline.cz

Kvalita výrobků od roku 1930

Výrobky firmy Dahle jsou na pracovišti nepostradatelnými pomocníky, kteří podporují efektivní práci a hladký průběh činností. Jelikož jsou výrobky navrženy a konstruovány na základě dlouholetých praktických zkušeností, jsou dokonale sladěné s příslušnými oblastmi použití a vytváří tak podmínky pro vysokou produktivitu práce v kanceláři.


Skartovače

Značka Dahle nabízí výběr výkonných, specializovaných skartovačů pro velké objemy. Až se 190 litry patří jejich skartovače k největším likvidátorům dat pro použití na místě. Vedle osvědčených technik sází Dahle na pokračující inovaci a pracuje s vlastním vývojovým týmem na dalším zlepšování výrobků za použití nových technologií: S inženýrským uměním „made in Germany“ poskytuje značka Dahle 35letou záruku na mnoho svých skartovačů.


Pákové řezačky

S řezačkami Dahle jsou řezy bezpečné a naprosto přesné. Pro každé použití jsou k dispozici různé techniky řezání a početné varianty vybavení: pro kanceláře, úřady, školy, grafická studia nebo kutily. Všechny řezačky Dahle jsou úspěšně testovány a certifikovány pro bezpečnost na pracovišti. Pákové řezačky s bezpečnostním automatickým systémem Dahle nabízejí spolehlivou ochranu proti poranění pořezáním. 

Kotoučové řezačky

Broušené kotoučové a spodní nože zaručují přesné řezy bez otřepů. Uzavřená plastová hlava garantuje nejvyšší míru bezpečnosti, a proto jsou kotoučové řezačky vhodné pro použití v domácnosti, ve školách a v mateřských školkách.

Laminátory

Laminátory Dahle jsou vybaveny vysoce kvalitními vyhřívanými silikonovými válci. Krátké doby nahřívání zamezují zbytečnému čekání a nastavitelné teploty umožňují optimální přizpůsobení pracovnímu materiálu. Se všemi laminátory Dahle je možné laminování za studena.

Nůžky

Nůžky Dahle jsou přesně vybroušené a vyrobené z nerezové oceli. Ergonomicky tvarované rukojetí nůžek z kvalitního plastu jsou stálobarevné, odolné proti rázu a vhodné do myček nádobí.

Kontakt pro řešení reklamace

V rámci převzetí distribuce sortimentu značek Dahle a Novus se na nás obracejte také s reklamacemi.

Společnost Novus Česko již tento servis nezajišťuje.

Kontaktní email pro řešení reklamací:

reklamace@officeline.cz

Do zprávy uveďte následující informace: typ stroje (kód, příp. sériové číslo), typ závady, servis: záruční/pozáruční a kontakt na zákazníka (kde je stroj umístěn).