Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Poděbradská 61/261
Praha 9, 198 00
tel: +420 272 700 907
fax: +420 272 700 908
office@officeline.cz

Kvalita výrobků od roku 1930

Ať budete laminovat, ořezávat nebo prezentovat: výrobky firmy Dahle jsou na pracovišti nepostradatelnými pomocníky, kteří podporují efektivní práci a hladký průběh činností. Jelikož jsou výrobky navrženy a konstruovány na základě dlouholetých praktických zkušeností, jsou dokonale sladěné s příslušnými oblastmi použití a vytváří tak podmínky pro vysokou produktivitu práce v kanceláři.


Pákové řezačky

S řezačkami Dahle jsou řezy bezpečné a naprosto přesné. Pro každé použití jsou k dispozici různé techniky řezání a početné varianty vybavení: pro kanceláře, úřady, školy, grafická studia nebo kutily. Všechny řezačky Dahle jsou úspěšně testovány a certifikovány pro bezpečnost na pracovišti. Pákové řezačky s bezpečnostním automatickým systémem Dahle nabízejí spolehlivou ochranu proti poranění pořezáním. 

Kotoučové řezačky

Broušené kotoučové a spodní nože zaručují přesné řezy bez otřepů. Uzavřená plastová hlava garantuje nejvyšší míru bezpečnosti, a proto jsou kotoučové řezačky vhodné pro použití v domácnosti, ve školách a v mateřských školkách.

Nůžky

Nůžky Dahle jsou přesně vybroušené a vyrobené z nerezové oceli. Ergonomicky tvarované rukojetí nůžek z kvalitního plastu jsou stálobarevné, odolné proti rázu a vhodné do myček nádobí.

Laminátory

Laminátory Dahle jsou vybaveny vysoce kvalitními vyhřívanými silikonovými válci. Krátké doby nahřívání zamezují zbytečnému čekání a nastavitelné teploty umožňují optimální přizpůsobení pracovnímu materiálu. Se všemi laminátory Dahle je možné laminování za studena.

Skartovače

Značka Dahle nabízí výběr výkonných, specializovaných skartovačů pro velké objemy. Až se 190 litry patří jejich skartovače k největším likvidátorům dat pro použití na místě. Vedle osvědčených technik sází Dahle na pokračující inovaci a pracuje s vlastním vývojovým týmem na dalším zlepšování výrobků za použití nových technologií: S inženýrským uměním „made in Germany“ poskytuje značka Dahle 35letou záruku na mnoho svých skartovačů.