Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Kvalita výrobků již od roku 1930

Silná značka - silná technika

Firma Dahle vyvíjí technologie, které díky kvalitnímu zpracování, snadné manipulaci a profesionálním výsledkům zefektivňují všední dny v kancelářích. Jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu a výkon výrobků, které jsou zaručeny dlouholetou zkušeností. Dahle vyvíjí a vyrábí neustále nové technologie, které pomáhají k tomu, aby byly výrobky Dahle ještě přesnější a bezpečnější.

Tradiční, výkonné a inovativní - to jsou výrobky Dahle!

www.dahle-office.com/cz


Skartovače

Likvidátoři dat

Skartovače Dahle nabízí bezpečnou a rychlou likvidaci dat. Vybírat můžete od základních skartovačů pro malé kanceláře až k High-Tech skartovačům, které likvidují data obzvlášť profesionálně. Široká nabídka skartovačů Dahle pokrývá všechny stupně utajení DIN. Široký nabídka výkonných, specializovaných skartovačů zahrnuje všechny specifikace a požadavky na bezpečné zničení dat. 

Vedle osvědčených technik sází Dahle na pokračující inovaci a pracuje s vlastním vývojovým týmem na neustálém zlepšování výrobků za použití nových technologií. S inženýrským uměním „made in Germany“ poskytuje značka Dahle 35letou záruku na mnoho svých skartovačů.

Pákové řezačky

Silný řezný výkon

S řezačkami Dahle je řezání bezpečné a naprosto přesné. Z mnoha variant řezaček si vyberou kanceláře, úřady, školy, grafická studia i hobby kreativci. Všechny řezačky Dahle jsou úspěšně testovány a certifikovány pro bezpečnost na pracovišti. Pákové řezačky nabízejí: unikátní automatický bezpečnostním systémem - pro bezpečnou manipulaci a volný výhled na řeznou hranu, samo-ostřící vysoce kvalitní nože Solingen - zaručují dlouhodobě ostrý řez, ocelové zpevnění hřbetu nože - zajišťuje stabilitu a přesnost řezu, natištěné DIN formáty - pro vyrovnání řezaného materiálu, a mnoho dalších vychytávek.

Kotoučové řezačky

Rovné řezy a zaručená přesnost

Broušené kotoučové a spodní nože zaručují přesné řezy bez otřepů. Uzavřená plastová hlava garantuje nejvyšší míru bezpečnosti, a proto jsou kotoučové řezačky vhodné pro použití nejen v kancelářích a grafických studiích, ale i v domácnostech, školách a mateřských školkách. Řezačky Dahle mají automatický přítlak k optimální fixaci řezaného materiálu, natištěné úhly, rastr a DIN formáty pro usnadnění přesného vyrovnání řezaného materiálu, zadní doraz k fixaci řezaného materiálu a přesný řez 90° a další.

Laminátory

Ochrana dokumentů před vlhkem a znečištěním

Laminátory Dahle jsou vybaveny vysoce kvalitními vyhřívanými silikonovými válci. Novinky 2019 nabízejí extra krátkou dobu nahřívání a tím urychlují práci a zamezují zbytečnému čekání.  Kontrolními LED slouží pro oznámení zapnutí a připraveno k laminaci. Svou rychlostí a flexibilitou u materiálu jsou laminátory Dahle perfektní volbou. Elegantní design zapadne do každé kanceláře, školy či domácnosti.

Nůžky

Expert pro čisté řezy

Osvědčená kvalita výrobků Dahle a dlouholeté zkušenosti s vysoce přesnými nástroji tvoří dokonalý základ vždy, kdy se počítá každý milimetr. Nůžky Dahle zaručí přesné řezání při manuální práci v kanceláři nebo tam, kde chcete. Vysoce odolné čepele jsou pečlivě vybroušené a vyrobené z nerezové oceli. V sortimentu nechybí ani nůžky z kalené nerezové ocele s titanovým povlakem pro dlouhodobě ostrý řez. Ergonomicky tvarované rukojetí nůžek z kvalitního plastu jsou stálobarevné, odolné proti rázu a vhodné do myček nádobí.

Ořezávátka

Špičkový výkon pro vaše tužky

Propracované do nejmenšího detailu s inteligentním řešením ořezávání. Ať už kompaktní a praktické, velké a výkonné, ruční nebo elektrické - každý si vybere. Automatické zastavení ořezávání k dosažení optimálních výsledků.

Perfektní ve funkci a designu: pro optimální výsledek ořezávání a maximální komfort.

Šetří materiál díky vysoce kvalitním ocelovým nožům s osvědčenou kvalitou Dahle!

Kontakt pro řešení reklamace

V rámci převzetí distribuce sortimentu značek Dahle a Novus se na nás obracejte také s reklamacemi.

Společnost Novus Česko již tento servis nezajišťuje.

Kontaktní email pro řešení reklamací:

reklamace@officeline.cz

Do zprávy uveďte následující informace: typ stroje (kód, příp. sériové číslo), typ závady, servis: záruční/pozáruční a kontakt na zákazníka (kde je stroj umístěn).