Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Poděbradská 61/261
Praha 9, 198 00
tel: +420 272 700 907
fax: +420 272 700 908
office@officeline.cz

Široká nabídka pro školy a výtvarné aktivity

Společnost Patio značkou Colorino prezentuje veškerý sortiment se zaměřením na výtvarné aktivity dětí. Nabídka produktů pokrývá kreativní i školní potřeby. Colorino je v prodeji pod doplňujícím označením Kids a Creative dle typu zaměření.


Škola

Portfolio školních potřeb se rozšiřuje každým rokem. Kvalita a cenová dostupnost zboží oslovuje všechny úrovně výtvarných aktivit ve školách a volnočasových zařízeních.

Colorino Kids

Potřeby vytvořené pro malé i velké výtvarníky. Výrobky v této skupině zahrnují širokou škálu pastelek – hexagonální, oblíbené trojhranné, akvarelové, velikosti Jumbo. Dále nabízíme fixy, vodovky, modelovací hmoty, temperové barvy a další pomůcky.

Colorino pro nejmenší

Speciální řada barviček určena pro nejmenší děti i od 2 let. Tvarem a charakterem jsou barvy přizpůsobeny tvoření nejmenších a předškolních dětí.

Colorino Creative

Výtvarné sety pro podporu kreativních aktivit dětí doma, ale i ve zájmových kroužcích. Nabídka zahrnuje různé typy puzzle sad, omalovánek včetně 3D nebo netradiční Magic light.

V sortimentu Colorino najdete také celou řadu doplňkových potřeb: barvy textilní a na sklo, temperové barvy – v tubě i v kelímku, gelová tetovací pera, olejové pastely, nůžky i štětce různých typů. Dále kvalitní obličejové barvy pro kreativní zábavu dětí i dospělých.

Doporučujeme: Vodovky ve štětci

Bezpečné vodové barvy ve štětci – nepotřebujete kelímek s vodou, štětec ani hadřík, vše v jednom a malujete sytými barvami. Malování bez rizika vylití, vše bez nepořádku. Inspirujte se na youtube.com, kde jsou ukázky snadného použití barev ve štětci. Video o výhodách: Vodovky ve štětci